Collection: Jams

25 products
  • Lemon Jam
    Vendor
    Fertaike
    Regular price
    $6.00 USD
    Sale price
    $6.00 USD
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fig Jam
    Vendor
    Mounit Watani
    Regular price
    $7.00 USD
    Sale price
    $7.00 USD
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dried Fig Jam
    Vendor
    Jar Thuraya
    Regular price
    $7.83 USD
    Sale price
    $7.83 USD
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fig Jam
    Vendor
    Fertaike
    Regular price
    $6.00 USD
    Sale price
    $6.00 USD
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apricot Jam
    Vendor
    Mounit Watani
    Regular price
    $7.00 USD
    Sale price
    $7.00 USD
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Berries Jam
    Vendor
    Mounit Watani
    Regular price
    $7.00 USD
    Sale price
    $7.00 USD
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Strawberry Jam
    Vendor
    Mounit Watani
    Regular price
    $7.00 USD
    Sale price
    $7.00 USD
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Strawberry Honey Jam
    Vendor
    Fertaike
    Regular price
    $9.00 USD
    Sale price
    $9.00 USD
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bitter Orange Jam
    Vendor
    Adar
    Regular price
    from $5.00 USD
    Sale price
    from $5.00 USD
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Citrus jam
    Vendor
    Adar
    Regular price
    from $5.00 USD
    Sale price
    from $5.00 USD
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Milk Jam
    Vendor
    Adar
    Regular price
    $7.00 USD
    Sale price
    $7.00 USD
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apple Cinnamon Jam
    Vendor
    Adar
    Regular price
    from $5.00 USD
    Sale price
    from $5.00 USD
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Strawberry Vanilla Jam
    Vendor
    Adar
    Regular price
    from $5.00 USD
    Sale price
    from $5.00 USD
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Strawberry Mint Jam
    Vendor
    Adar
    Regular price
    from $5.00 USD
    Sale price
    from $5.00 USD
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Strawberry Jam
    Vendor
    Adar
    Regular price
    from $5.00 USD
    Sale price
    from $5.00 USD
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bitter Orange Preserve
    Vendor
    Ayadina Homemade
    Regular price
    $3.14 USD
    Sale price
    $3.14 USD
    Regular price
    $5.17 USD
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pumpkin Preserve
    Vendor
    Ayadina Homemade
    Regular price
    $2.72 USD
    Sale price
    $2.72 USD
    Regular price
    $4.74 USD
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Clementine Marmalade
    Vendor
    Ayadina Homemade
    Regular price
    $2.28 USD
    Sale price
    $2.28 USD
    Regular price
    $4.61 USD
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apple Jam
    Vendor
    Mounit Watani
    Regular price
    $7.00 USD
    Sale price
    $7.00 USD
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Carob Indulgence
    Vendor
    Jar Thuraya
    Regular price
    $11.00 USD
    Sale price
    $11.00 USD
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mandarins and Dates Marmalade
    Vendor
    Jar Thuraya
    Regular price
    $13.70 USD
    Sale price
    $13.70 USD
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mandarins Marmalade
    Vendor
    Jar Thuraya
    Regular price
    $11.70 USD
    Sale price
    $11.70 USD
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Jaffa Orange Marmalade
    Vendor
    Jar Thuraya
    Regular price
    $10.00 USD
    Sale price
    $10.00 USD
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bitter Orange & Walnuts
    Vendor
    Jar Thuraya
    Regular price
    $10.00 USD
    Sale price
    $10.00 USD
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apple Bourbon Jam
    Vendor
    Fertaike
    Regular price
    $7.00 USD
    Sale price
    $7.00 USD
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out